Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż Klępino Białogardzkie - Oferty sprzedaży domów

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

Ogłoszenia w okolicy

Dom bliźniak Krukowo

Krukowo(Klępino Białogardzkie + 19 km)

225 000 zł103 m² 2 184,47 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 058 m²

We wsi Krukowo, gmina Karlino czeka na Ciebie nieruchomość na sprzedaż- dom w zabudowie bliźniaczej do kapitalnego remontu o powierzchni całkowitej 103,00 m2, położony na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Świeszyno

Świeszyno(Klępino Białogardzkie + 16 km)

82 000 zł44 m² 1 863,64 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:1

 

Powierzchnia działki:555 m²

Dom wolno stojący w Świeszynie do kapitalnego remontu, okazyjna cena! Lokalizacja. Świeszyno, centrum miejscowości. Położenie wśród innych domów jednorodzinnych. Zaledwie 6 km od Koszalina. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Stare Bielice

Stare Bielice(Klępino Białogardzkie + 21 km)

1 580 000 zł185,31 m² 8 526,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 352 m²

Lubisz nowoczesne rozwiązania? Masz dość remontów? Mam idealne rozwiązanie! W ofercie dom parterowy o pow. całkowitej 185,31 m2 (pow. użytkowa 151,15 m2) położony na działce o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy, ul. Fińska

Unii Europejskiej,Koszalin(Klępino Białogardzkie + 23 km)

690 000 zł124,40 m² 5 546,62 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:792 m²

Promocja! nowa, niższa cena! Nowoczesny dom jednorodzinny w zabudowie szeregowej o pow. 124,4 m2 - segment wewnętrzny. Dom zlokalizowany jest w atrakcyjnej dzielnicy Koszalina na osiedlu Unii.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Chałupy

Chałupy(Klępino Białogardzkie + 18 km)

1 249 000 zł182,20 m² 6 855,10 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 842 m²

Prezentujemy komfortowy dom wolnostojący, wzniesiony tradycyjną metodą, wybudowany z wysokiej jakości materiałów, o powierzchni użytkowej 166,40 m , z garażem (15,80 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Nowe Bielice(Klępino Białogardzkie + 18 km)

1 250 000 zł205,35 m² 6 087,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 211 m²

Dom wolnostojący z pięknie zagospodarowaną działką w Nowych Bielicach! Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży przestronnego domu wolnostojącego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom bliźniak Chałupy

Chałupy(Klępino Białogardzkie + 18 km)

775 000 zł125,14 m² 6 193,06 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:700 m²

Obniżka ceny tylko do końca maja! W naszej ofercie dwa budynki mieszkalne jednorodzinne w zabudowie bliźniaczej , dom W klematisach 28 (b) lustrzane odbicie ' Na sprzedaż budynki.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Połczyńska

Raduszka,Koszalin(Klępino Białogardzkie + 23 km)

1 050 000 zł88,79 m² 11 825,66 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:224 m²

Nowy, energooszczędny - tani w utrzymaniu dom na nowoczesnym osiedlu Natura w Koszalinie 4 pokojowy, dom o powierzchni 88,79 m2, salon połączony z kuchnią i jadalnią, 3.

Szczegóły ogłoszenia

Dom wolnostojący Rusowo

Rusowo(Klępino Białogardzkie + 25 km)

839 000 zł160 m² 5 243,75 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:8 017 m²

Na sprzedaż wyjątkowy dom z działką o powierzchni 8017 m2, położone w malowniczej i spokojnej okolicy w otulinie zabytkowego parku dworskiego w Rusowie, zaledwie 9 km od.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Ptasia

Rokosowo,Koszalin(Klępino Białogardzkie + 23 km)

920 000 zł110,72 m² 8 309,25 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:215 m²

Dom bliźniak - Rokosowo-Południe -gotowy do zamieszkania Szukasz domu, do którego możesz wprowadzić się bez remontów, w spokojnej okolicy, a jednocześnie blisko miasta? Ta oferta może być.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Klępino Białogardzkie

Klępino Białogardzkie,zachodniopomorskie

450 000 zł976 m² 461,07 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:90 609 m²

Nowa niższa cena, gospodarstwo ze stawem! Na sprzedaż gospodarstwo rolne o areale ponad 9 ha w Klępinie Białogardzkim. Ziemia klasy- działka nr 35: riiib- 0,0084 ha, riva- 0,7137ha, rivb-.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku